Retail offers

Wyjątkowa oferta

Ekskluzywna oferta dostępna wyłącznie w Miele Experience Center i sklepie internetowym. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Pralki

Troska o Twoje ubrania przez długie lata

W Miele dbamy o to, abyś mógł cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami przez długi czas, nie zużywając przy tym wiele energii. Bęben o strukturze plastra miodu wyjątkowo delikatnie traktuje wszystkie tkaniny, a skoncentrowane detergenty, dozowane automatycznie, pomagają zachować oryginalne kolory. Dedykowane programy do wymagających tkanin, takich jak jedwab, wełna czy puch oraz środki do zadań specjalnych poradzą sobie z różnymi wyzwaniami. Pralka Miele to nie tylko oszczędność energii i detergentów, ale także wygoda i oszczędność Twojego czasu – zapewne polubisz także praktyczną funkcję prasowania wstępnego. Szukasz specjalnych rozwiązań do domu? Wybrane modele możesz zamontować także w podbudowie pod blatem, w niszy o wysokości 82 cm, a także ustawić w kolumnie z suszarką. Przekonaj się co jeszcze kryją w sobie pralki Miele.

Dowiedz się więcej

Testowane na 20 lat użytkowania

Gdy niektórzy producenci testują silniki na 3000 godzin, my testujemy stałą wydajność nawet na 10 000 godzin.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej na 20 lat użytkowania

Oferta pralek dostępnych tylko u nas

Suszarki

Suszarki z pompą ciepła

Ochrona ubrań i środowiska może iść w parze! Suszarki z pompą ciepła są znane przede wszystkim ze swojej wysokiej efektywności energetycznej. Dzięki temu pranie jest suszone szczególnie oszczędnie. Niskie temperatury technologii pompy ciepła szczególnie chronią tkaniny.

Dowiedz się więcej

Unikatowe funkcje i programy

Szybsze suszenie przy najwyższej wydajności energetycznej dzięki funkcji EcoSpeed oraz Dry Care 40,  pozwalającej suszyć tkaniny, które możemy prać w 400C. Świeżość i piękny zapach tkanin, dzięki systemowi zapachowemu FragranceDos i kapsułkom zapachowym Miele. Przyjemne i ciche suszenie dzięki SilenceDrum,  który redukuje poziom hałasu wewnątrz bębna. Suszarka Miele to nie tylko oszczędność energii i Twojego czasu ale przede wszystkim ogromny komfort użytkowania i nowa jakość pielęgnacji Twoich ubrań.

Dowiedz się więcej

Oferta suszarek dostępnych tylko u nas

Odkurzacze

Ekspert do zadań specjalnych

Szczególne sytuacje mieszkaniowe i życiowe wymagają indywidualnych rozwiązań. Miele stara się perfekcyjnie spełnić oczekiwania dotyczące higieny pomieszczeń. Dlatego w ofercie Miele dostępne są różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

Odkurzacze Miele to gwarancja satysfakcji i komfortu użytkowania. Interesuje Cię system bezworkowy,  duża moc czy kompaktowy rozmiar,  maksymalna higiena powietrza, sprzątanie sierści a może unikatowy design?   

Znajdź swoje Miele już teraz.

Odkurzacze workoweOdkurzacze bezworkoweOdkurzacze bezprzewodowe

Oferta odkurzaczy dostępnych tylko u nas

Zmywarki z AutoDos

Automatyczne dozowanie dla doskonałych rezultatów

Doskonałe rezultaty: AutoDos to pierwsze na świecie automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk. Zmywarki i ekskluzywny granulat proszku stanowią precyzyjnie dobrany system – dozowanie odbywa się pod kątem wybranego programu i w optymalnym momencie. Ciesz się wolnością: jeden PowerDisk wystarcza średnio na 20 cykli. Wystarczy raz zaprogramować – a pierwsza autonomiczna zmywarka będzie zmywać samodzielnie dzięki funkcji AutoStart

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki wolnostojące

Higieniczna czystość potwierdzona naukowo

Miele sprawi, że Twoje naczynia będą higienicznie czyste: testy przeprowadzone przez Hochschule Rhein-Waal potwierdzają niezwykle higieniczną wydajność czyszczenia Miele. W teście higieny za pomocą AutoDos i PowerDisk w programie ECO 50 °C i QuickPowerWash 65 °C usunięto ponad 99,99% bakterii (Enterococcus faecium). Program higieniczny podczas testu nawet bez środka czyszczącego redukuje skupiska bakterii (enterococcus faecium lub micrococcus luteus) o co najmniej 10 000 razy.

Oferta zmywarek z AutoDos dostępnych tylko u nas