Promocja urządzeń DGC Miele

Urządzenie do gotowania na parze z piekarnikiem

Parowane, pieczone, pyszne....

Otrzymaj zestaw akcesoriów premium o wartości ponad 2300 PLN w prezencie!

Odkryj urządzenia MieleZrealizuj voucher

Highlights

Combination Cooking

W środku soczyste, z wierzchu chrupiące: Kombinacja gorącego powietrza i wilgoci dla najlepszych efektów.

Para + Pieczenie zapewnia optymalną mieszankę wilgoci i suchego ciepła, aby osiągnąć idealne warunki do gotowania dla prawie każdej możliwej do wyobrażenia receptury - od świeżo upieczonego pieczywa do przepysznych pieczeni. Urządzenie jest dostępne z komorami w różnych rozmiarach i oferuje funkcję Termonawiew Plus oraz pozostałe programy, takie jak Grzanie górne i dolne, Intensywny i Grill. Pełnię swoich możliwości prezentuje w programie Para + pieczenie – kombinacji wilgotnego powietrza i programu Termonawiew Plus, który daje znakomite rezultaty zwłaszcza podczas pieczenia. Można również regulować i zmieniać temperaturę (40 ° C do 225 ° C) i regulować wilgotność co 1% (0% do 100%) oraz zmieniać je do 6 razy w szybkich cyklach. To jeszcze jeden sposób, w jaki Miele zapewnia maksymalną elastyczność - najlepsze wyniki pieczenia i pieczenia.

MultiSteam cooking technology

Uwalnia intensywne, naturalne aromaty żywności: technologia MultiSteam

MultiSteam zostało zaprojektowane, aby wzbogacić Twoją potrawę o naturalne smaki i kolory. Zachowuje również wszystkie naturalne witaminy, unikając utleniania.  6 wlotów pary zapewnia równomierne jej rozprowadzenie w komorze gotowania, w wyniku czego uzyskujemy wyjątkowo smaczne potrawy. Rezultat: pyszne, zdrowe posiłki.

Food Probe

Wszystko pod kontrolą: bezprzewodowy pieczeniomierz.

Przyrządzaj mięso, ryby czy drób oddzielnie i kontroluj precyzyjnie temperaturę: pieczeniomierz pozwoli Ci wybrać preferowaną temperaturę bez zbędnego wysiłku dla najlepszych rezultatów. Na wyświetlaczu pokarze czas pozostały do pieczenia, uwalniając od ciągłego monitowania potrawy podczas gotowania

Produkty

Zestaw akcesoriów

Otrzymaj zestaw akcesoriów premium o wartości ponad 2300 PLN i odkryj pełnię swoich kulinarnych możliwości!

Brytfanna Miele Gourmet

Wykonana z odlewanego aluminium najwyższej jakości powłoką pokrytą specjalną powłoką., brytfanna Miele Gourmet jest łatwa do czyszczenia i zapobiega przywieraniu żywności. Teraz możesz przygotować ulubione zapiekanki mięsne i warzywne i umieścić naczynie z piekarnikiem bezpośrednio na obu bocznych prowadnicach  lub wysuwach FlexiClip.

Teleskopowe wysuwy FlexiClip

W pełni teleskopowe prowadnice FlexiClip z wykończeniem PerfectClean zostały zaprojektowane tak, aby łatwo mieściły się na bocznych drabinkach. umożliwiając korzystanie z każdego poziomu piekarnika. Możesz bezpiecznie i wygodnie wyciągnąć gorące potrawy z dala od źródła ciepła. 

Perforowana blacha Gourmet

Perforowane blachy do pieczenia są idealne do chrupiących wypieków, takich jak bułki, chleb, ciasto i chrupkiej pizzy pieczonych w programie Pieczenie Plus oraz do przygotowania znakomitych frytek z piekarnika. Blacha pokryta jest powłoką Perfect Clean, dzięki czemu jest łatwa w czyszczeniu.

Zasady promocji

Voucher na zestaw akcesoriów w prezencie jest dołączone do Twojego urządzenie do gotowania na parze z piekarnikiem XL/XXL.

Szczegóły

  • Voucher można zrealizować po zakupie urządzenia do gotowania na parze z piekarnikiem XL/XXL.
  • W trakcie zamówienia można zrealizować jeden voucher. 
  • Promocje nie łączą się.
  • Sprzedaż vouchera nie jest dozwolona.
  • Voucher można zrealizować tylko  przez sklep internetowy Miele 
  • Promocja trwa od 01.01.2018 do 31.12.2018. Voucher można zrealizować przez sklep internetowy Miele do 31.12.2019.
  • Regulamin

Urządzenia biorące udział w promocji: DGC 6800, DGC 6800X, DGC 6805, DGC 6860, DGC 6860X, DGC 6865