pielegnacja tkanin zima

Poczuj prawdziwy komfort w sezonie zimowym

Sprawdź specjalne zestawy do pielęgnacji zimowych tkanin

Kup teraz

Pielęgnacja tkanin zimą

tkaniny zimowe sporty

Zadbaj o tkaniny funkcyjne

Odzież funkcyjna może sprawić, że trening będzie jeszcze bardziej przyjemny, Funkcyjne tkaniny outdoor dbają o prawidłową wentylację, transportują powstałą na ciele wilgoć na zewnątrz i szybko wysychają. Składają się one z wysokofunkcjonalych włókien, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Nieprawidłowe pranie czy suszenie tych tkanin może doprowadzić do uszkodzenia włókien i utraty ich właściwości. Dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet, który składa się z dopasowanych programów prania i suszanie oraz środków do pielęgnacji. 

Sprawdź zestaw dla aktywnych - środek do prania tkanin sportowych, outdoor oraz płyn do impregnacji w cenie 165 PLN

Zestaw zimowy do pielęgnacji

Pielęgnacja tkanin wełnianych

Włókna wełny mają wiele warstw. Szczególnie dobrze utrzymują ciepło, przez co wykorzystuje się je często na ciepłe swetry i przyjemną w dotyku odzież zimową. Do tkanin wełnianych zalicza się między innymi kaszmir, angorę, wełnę merino, wełnę owczą czy moher. Aby odpowiednio o nie zadbać przygotowaliśmy specjalny płyn do tkanin delikatnych zawierający składniki chroniące włókna przed sfilcowaniem oraz formułę zachowującą blask kolorów.

Kup w promocyjnym zimowym zestawie - kapsułki do prania wełny i tkanin delikatnych, puchu oraz tkanin sportowych w cenie 89,90 PLN!