Delektuj się smakiem i jakością Miele

Nowe piekarniki Miele Active

Delektuj się smakiem i jakością.


Urządzenia Miele słyną z niezrównanej jakości. W piekarnikach Active oznacza to radość już na etapie przygotowywania posiłków. Cóż może być piękniejszego od przygotowywania potraw bez wysiłku, które wyglądają tak pięknie, jak na zdjęciu z przepisu?

Piekarniki Miele Active

Zalety

Garraum Miele Active Backofen

Duża komora piekarnika

Przestrzeń na kulinarne przyjemności: z komorą o pojemności 76 litrów i pięcioma poziomami, piekarnik zmieści wszystkie potrawy. Taka powierzchnia gwarantuje pełną swobodę w trakcie pieczenia. Idealne do
przyrządzania pachnącego chleba, bułek oraz Croissants, delikatnego mięsa z chrupiącą skórką, pysznych zapiekanek, sufletów i wielu innych potraw.

Reinigung Miele Active Backofen

Łatwe czyszczenie

Dzięki opatentowanej powłoce PerfectClean z łatwością usuniemy wszystkie zabrudzenia z blach i komory piekarnika. Piroliza gwarantuje automatyczne usuwanie wszystkich zanieczyszczeń za sprawą wysokiej temperatury.

Bedienung Miele Active Backofen

Komfort użytkowania

Łatwy wybór ustawień: pokrętła i przyciski dotykowe gwarantują intuicyjną obsługę. Czas startu, zakończenia i czas trwania programu oraz aktualną godzinę można łatwo zaprogramować. Język, dźwięki sygnałów, jasność wyświetlacza itd. można zmienić indywidualnie. Jeśli urządzenie nie zostało wyłączone, zabezpieczenie zrobi to automatycznie.

Piekarniki Miele Active