ostatnia szansa na taka moc

Ostatnia szansa na odkurzacz o mocy 1600W!

Uwaga! Od września 2017 roku maksymalny poziom mocy odkurzaczy zmiejszy się do 900 W. Odkryj już teraz nowe odkurzacze Miele Complete C3 POWER i C3 POWER Parquet z mocą 1600W.

Odkurzacze POWER

Ostatnia szansa na taką moc!

Ostatnia szansa na taką moc!
Od 1 września tego roku maksymalna moc silnika wszystkich nowo wyprodukowanych odkurzaczy w Unii Europejskiej będzie wynosić 900 W. Obecnie limit, wprowadzony jesienią 2014 r., wynosi 1600 W. Kolejne cięcie nie jest niespodzianką — termin wejścia w życie dyrektywy Komisji Europejskiej jest znany od lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy Miele C3 POWER z mocą 1600 W.
 

Higiena
Nadzwyczajne działanie filtrujące odkurzaczy Miele opiera sie na wielostopniowym systemie filtrów. Składa się on z innowacyjnego worka HyClean 3D, filtra chroniącego silnik oraz filtra wylotowego. Współdziałanie tych elementów sprawia, że filtrowane jest ponad 99,9% drobnego pyłu*.

*według EN 60312-1

Jakość Miele - testowane na 20 lat użytkowania**

Każdy odkurzacz firmy Miele kryje w sobie tysiące godzin pracy naszych inżynierów. Aby zapewnić niespotykaną 
trwałość naszych urządzeń przed ich wprowadzeniem do produkcji seryjnej, poddajemy je testom w naszych laboratoriach. Obciążenia jakim muszą sprostać są dużo większe niż zakładające to normy niezależnych instytutów. 

** testy w oparciu o 45 min. czas działania tygodniowo z maksymalną mocą

Odkurzacze POWER