Odkurzacze Miele

Odetchnij z ulgą!

Dzięki filtrom HEPA w odkurzaczach Miele wydmuchiwane powietrze jest optymalnie przefiltrowane i czystsze od tego, które nas otacza. Kup w dniach 25.03 - 31.05.2020 r. dowolny odkurzacz workowy Miele Complete C2 lub C3 a filtr HEPA otrzymasz w prezencie!

Odbierz filtr HEPA w prezencie
Miele filtracja

Wielostopniowy system filtracji

Eliminując najdrobniejszych cząsteczki z otoczenia, zapewniamy sobie i swoim bliskim większą higienę. Nadzwyczajne działanie filtrujące odkurzaczy workowych Miele opiera się na wielostopniowym systemie filtracji. Składa się on z innowacyjnego worka HyClean 3D, filtra chroniącego silnik oraz filtra wylotowego. Współdziałanie tych elementów sprawia, że filtrowane jest ponad 99,9% drobnego pyłu*. Alergikom polecamy odkurzacz z filtrem HEPA. Przefiltrowane, wydmuchiwane powietrze jest czystsze od normalnego powietrza w pomieszczeniu.

* zgodnie z normą EN 60312-1

Filtr HEPA

Otrzymaj filtr HEPA gratis!

Wielostopniowy system filtracji zapewnia, że bakterie, alergeny i zarodniki nie wydostają się z worka. Teraz przy zakupie dowolnego odkurzacza workowego Miele Complete C2 lub C3 otrzymasz filtr HEPA w prezencie. Wystarczy kliknąć w przycisk "Odbierz filtr HEPA w prezencie" a następnie zarejestrować odkurzacz podając numery seryjne oraz dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę). Po poprawnej weryfikacji zgłoszenia filtr HEPA zostanie wysłany na podany adres drogą kurierską. Promocja trwa w dniach 25.03. - 31.05.2020 r. 

Regulamin promocji
odkurzacze Miele Allregy

Odkurzacze bezworkowe

Dzięki filtrowi HEPA AirClean Lifetime w odkurzaczach bezworkowych system zatrzymuje nawet 99,999%* najdrobniejszych cząsteczek, takich jak drobny pył
i alergeny. Dzięki wyjątkowej wydajności, odkurzacz bezworkowy Miele z filtrem HEPA zyskał certyfikat organizacji medycznej „Allergy UK”, jako produkt odpowiedni dla alergików.  

* zgodnie z normą EN 60312-1

Poznaj odkurzacze bezworkowe Miele
filtracja Triflex

Odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacze Triflex HX1 Cat&Dog i Pro również są wyposażone w filtr HEPA. Wychwytywane i filtrowane w stopniu 99,999%* są nawet mikroskopijne cząsteczki i alergeny, dzięki czemu nie wirują one
w powietrzu. Alergicy mogą się cieszyć mniejszym obciążeniem pyłkiem i kurzem domowym. 

* zgodnie z normą EN 60312-1

Poznaj odkurzacze bezprzewodowe Miele

Odkurzacze objęte promocją "Filtr HEPA gratis!"