Nowe odkurzacze Miele

Wysoka skuteczność.Niskie zużycie energii.

Nowe odkurzacze Miele z wyższą wydajnością.

Odkryj nowe odkurzacze Miele z rewolucyjnym silnikiem Power Efficiency - maksymalna wydajność przy niskim zużyciu energii.

Odkurzacze

Zalety

EU Energielabel

Dlaczego mamy etykietę energetyczną?

Etykieta energetyczna jest wprowadzana zgodnie z orzeczeniami UE dotyczącymi odkurzaczy w celu zmniejszenia zużycia energii w Europie i zapewnienia większej przejrzystości obsługi urządzeń przez konsumentów. Przyczyni się to również do ochrony środowiska.

Od września 2017 roku nominalna moc odkurzaczy jest ograniczona do 900W.

 

 

c3_ecoline_feature1

Higiena - perfekcyjna czystość

Nadzwyczajne działanie filtrujące odkurzaczy Miele opiera się na wielostopniowym systemie filtracji. Składa się on z innowacyjnego worka HyClean 3D, filtra chroniącego silnik oraz filtra wylotowego. Współdziałanie tych elementów sprawia, że filtrowane jest ponad 99,9 % drobnego pyłu*.

 

*według EN 60312-1

Zobacz video
c3_ecoline_feature2

Jakość Miele

Każdy odkurzacz Miele kryje w sobie tysiące godzin pracy naszych inżynierów. Aby zapewnić niespotykaną trwałość naszych urządzeń, przed ich wprowadzeniem do produkcji seryjnej poddajemy je testom w naszych laboratoriach.

Zobacz testy jakościowe Miele - video
c3_ecoline_feature3

Pełna gama akcesoriów

Odkurzacz Miele ma zintegrowany schowek na trzy wysokiej jakości akcesoria: ssawkę do tapicerki, ssawkę do szczelin oraz pędzel z włosiem. Zawsze w zasięgu ręki!

 

* według EN 60312-1
** cechy w zależności od modelu

Odkurzacze