Nowość Miele - Ranges

Odkryj nowe urządzenia Miele Ranges

Wyjątkowy styl, wyjątkowa funkcjonalność - Miele Ranges.

Zobacz więcej

Design

Range Cooker

Urządzenia Range Cooker są dostępne w dwóch wymiarach 92 cm oraz 122 cm. Te wielofunkcyjne urządzenia zachwycają nie tylko wyjątkowym designem, ale również bogatym wyposażeniem. 92 cm model HR 1936 to idealne rozwiązanie dla miłośników pieczenia - 150 l pojemność piekarnika podejmie każde kulinarne wyzwanie!  Model HR 1956 to prawdziwa gwiazda - w jednym urządzeniu znajdziemy duży piekarnik o pojemności 85l, szufladę grzewczą, kompaktowy piekarnik ze zintegrowaną kuchnią mikrofalową oraz płytę gazową ze strefą griddle. Na każde kulinarne wyzwanie!
 

Zobacz więcej

Range Hoods

Pod względem formy i funkcji urządzenia kuchenne Ranges w połączeniu z wyciągami Range Hood tworzą perfekcyjny duet. Idealnym uzupełnieniem wystroju kuchni jest wyciąg, który pełni rolę nie tylko dekoracyjną ale również ochronną. Podczas gotowania, a zwłaszcza smażenia powstają opary, które mogą osadzać się np. na meblach. Aby zapewnić optymalne oczyszczanie powietrza należy wybrać odpowiedni wyciąg. Range Hoods oferuje do wyboru dekoracyjne wyciągi przyścienne oraz wyciągi kominowe. Zalecamy zastosowanie wyciągu kuchennego Range z filtrem metalowym ze względu na wzajemne dostosowanie wysokiej wydajności wyciągów Range do urządzeń kuchennych.

Zobacz więcej

Idealne wzornictwo

Urządzenia Ranges swoim designem doskonale wpisują się w loftowe przestrzenie, ale równie dobrze prezentują się w domach urządzonych w klasycznym stylu. Linia urządzeń Ranges Miele jest uzupełnieniem naszej oferty urządzeń do zabudowy Generacji 6000 - perfekcyjnie opracowane pod względem wzornictwa, funkcjonalności i komfortu obsługi.

Zobacz wiecej