Komunikacja urządzeń

Appliance Interaction

Inteligentne urządzenia połączone w sieć

Wygodnie i elastycznie: połączonymi w sieć urządzeniami gospodarstwa domowego Miele można sterować nie tylko za pomocą aplikacji, asystenta głosowego lub rozwiązań partnerskich – urządzenia te potrafią komunikować się ze sobą. Dzięki temu na przykład suszarka automatycznie ustawia odpowiedni program suszenia po zakończeniu prania. Sprawia to, że ważne czynności obsługowe są zautomatyzowane lub znacznie uproszczone. Twoje urządzenia „myślą” w inteligentny sposób i ułatwiają codzienne życie.

SuperVision: centralna kontrola – w Twojej kuchni

Na dużym wyświetlaczu urządzeń kuchennych wyświetlany jest aktualny status i ew. pozostały czas pracy pozostałych urządzeń Miele oraz pojawiają się wskazówki dla urządzeń. W ten sposób np. na wyświetlaczu piekarnika można odczytać status programu pralki. Z SuperVision zaplanujesz i zarządzisz gospodarstwem domowym w wydajny i komfortowy sposób, bez konieczności nieustannego używania smartfona lub tabletu.

Inteligentne połączenie

Twoje urządzenia sieciowe Miele myślą za Ciebie – komunikują się one ze sobą w inteligentny sposób. Umożliwia to automatyczne uruchomienie urządzenia lub regulację poziomów mocy – wszystko bez Twojej pomocy. Ręczne działania i czynności obsługowe są zautomatyzowane. Połączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem ustawień urządzenia lub aplikacji Miele. Dzięki temu masz mniej pracy i możesz uczynić swoje codzienne życie wygodniejszym.

Wyciąg reaguje automatycznie na ustawienia płyty grzejnej.

Skup się na gotowaniu: dzięki Con@ctivity 3.0 wyciąg automatycznie wykonuje właściwą czynność. Zaraz po włączeniu lub wyłączeniu płyty grzejnej wyciąg reaguje automatycznie. Moc ssania automatycznie dopasowuje się do warunków panujących na płycie grzejnej – i zapewnia przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Urządzenia komunikują się ze sobą przez sieć wi-fi. Za pomocą Con@ctivity 3.0 zintegrujesz wyciąg i płytę grzejną w Miele@home.

Ekspres do kawy i szuflada do podgrzewania połączone w sieć

Dzięki funkcji timera możesz przygotować swoją ulubioną kawę o dowolnej porze. Twój ekspres do kawy automatycznie zajmie się przygotowaniem – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni napój. Ponadto funkcja Con@ctivity zapewnia podgrzane filiżanki. Szuflada do podgrzewania pozostaje w kontakcie z ekspresem do kawy i włącza się automatycznie 30 minut przed rozpoczęciem przygotowywania, aby móc cieszyć się doskonałą kawą. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem aplikacji Miele.

Wash2Dry: sprytne połączenie suszarki i pralki w sieć

Maksymalna wygoda obsługi: dzięki nowej funkcji sieciowej Wash2Dry pralka po zakończeniu cyklu prania przesyła swoje dane do suszarki. Suszarka automatycznie ustawia odpowiedni program. Wystarczy ją przeładować, włączyć suszarkę i wybrać Wash2Dry. W ten sposób Twoje tekstylia będą zawsze optymalnie wysuszone – dżinsy lub koszule. Aby korzystać z tej funkcji, urządzenia muszą być zalogowane do domowej sieci WLAN.