Wiele argumentów przemawia na korzyść Miele.
Dowiedz się więcej o kilku z nich.

Od chwili założenia firmy Miele w roku 1899 jej motto brzmi „Immer besser“ - „Zawsze lepiej“. Oznacza to: Wkładamy cały wysiłek, aby być „Zawsze lepsi“ niż wszyscy inni producenci i „Zawsze lepsi“ niż już jesteśmy. Dla naszych klientów oznacza to niezachwianą pewność, że z Miele podjęli właściwą decyzję - prawdopodobnie jedną na całe życie.

Beständigkeit

Jakość Miele

Od ponad 100 lat jest pewne, że: na Miele można polegać i że nasze urządzenia Państwa nie zawiodą. Jako jedyny producent w branży, testujemy nasze produkty pod kątem 20-letniej trwałości. Raz Miele, zawsze Miele: Klienci pozostają wierni Miele i polecają ją innym. Również na przyszłość obiecujemy Państwu: w kwestii jakości i trwałości, nie idziemy na żadne kompromisy.

Die Miele Technik

Technologia Miele

Miele gwarantuje znakomite rezultaty przy minimalnym zużyciu energii. Dotyczy to zarówno pielęgnacji tkanin, podłóg jak i urządzeń kuchennych. Takie możliwości gwarantują nam innowacyjne rozwiązania, dostępne tylko w Miele. Dowodzą tego niezliczone nagrody w najbardziej prestiżowych testach produktowych na całym świecie.

Der Miele Komfort

Komfort Miele

Czy z klasycznym pokrętłem, czy z czułym sensorem lub ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości: obsługa Miele jest łatwa i przyjemna. Do tego dochodzi cała gama wygodnych i niezawodnych programów automatycznych z „Gwarancją sukcesu“ – oraz dbałość o szczegóły.

Design Miele

Urządzenia Miele to czysta forma i ponadczasowa elegancja. Nigdzie indziej nie znajdą Państwo urządzeń kuchennych do zabudowy o porównywalnej różnorodności konsekwentnych linii wzorniczych i wersji kolorystycznych pasujących do najróżniejszych stylów wnętrza. Wzornictwo urządzeń jest homogeniczne co oznacza, że urządzenia idealnie się ze sobą komponują.

Serwis Miele

Klienci Miele cieszą się szczególnymi względami: gwarantuje to nasz szybki i efektywny serwis, który wielokrotnie zaliczany był do najlepszych w branży. Nawet jeśli potrzebują Państwo indywidualnych wskazówek dotyczących produktów lub profesjonalnego czyszczenia urządzeń Miele, chętnie przyjedziemy do Państwa. Jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Marka Miele

W wielu krajach Miele jest najbardziej pożądaną marką w branży. Na własnym, niemieckim rynku Miele zostało wybrane najlepszą marką produktową wszechczasów spośród wszystkich branż („best brand ever“). Taka marka mówi również coś o jej użytkownikach: klienci Miele stawiają wysokie wymagania wobec efektywności, komfortu, wzornictwa i ekologiczności swoich urządzeń. Ten kto kupuje Miele, dowodzi swojej świadomości jakości oraz stylu.