Nie można być w kilku miejscach jednocześnie?

Wszystko pod kontrolą – w drodze lub w domu*
Chcieliby Państwo znać status swoich urządzeń? Nie ma problemu: Z aplikacją Miele@mobile można tego dokonać wygodnie z drogi lub w domu. Z nią mają Państwo stale podgląd statusu wszystkich urządzeń: Państwa smartfon powie Państwu, czy uda się jeszcze wyjąć pranie przed wyjściem.
Aplikacja Miele@mobile*
Aplikacja Miele@mobile oferuje możliwość szybkiego i wygodnego sterowania wszystkimi połączonymi z siecią urządzeniami domowymi Miele za pomocą smartfona lub tabletu. W ten sposób można w każdej chwili uzyskać bezpośredni dostęp do swojej lodówki, piekarnika czy pralki, sprawdzić ich status i wybrać funkcje.
Wyświetlane są między innymi wybrany program lub tryb pracy oraz pozostały czas pracy. Aplikacja Miele@mobile informuje np. o tym, jak długo jeszcze pieczeń musi znajdować się w piekarniku. Dodatkowo otrzymujesz (także za pomocą Smart Watch) informacje o konieczności ingerencji — na przykład w przypadku zakończenia programu zmywarki do naczyń lub otwartych drzwi zamrażarki. Naturalnie aplikacja nie obejmuje funkcji istotnych dla bezpieczeństwa, takich jak włączanie lub wyłączanie płyty grzewczej. Dalsze dodatkowe możliwości zastosowania aplikacji, przykładowo funkcje asystenta, wynikają z podłączonych urządzeń Miele.
Łatwe pobieranie ze sklepu z aplikacjami
Niezbędne jest ściągnięcie bezpłatnej aplikacji na urządzenie mobilne (minimalne wymagania: Android 4.4+/ iOS 9+), zaakceptowanie warunków użytkowania i oświadczenia o ochronie danych osobowych oraz założenie osobistego konta użytkownika i bezprzewodowe połączenie z Internetem, za pomocą którego może nastąpić przesyłanie danych.
Apple App Store
Google Play
Wszystko pod kontrolą
"Jestem często w drodze. Uspokaja mnie fakt, że mogę kontrolować urządzenia domowe z mojego smartfona."
dostępne na urządzenie mobilne (minimalne wymagania: Android 4.4+ i iOS 9+) Cechy wyposażenia w zależności od modelu