Design dla najwyższej jakości życia

Design to naszym zdaniem nie tylko wygląd urządzenia, lecz również wrażenia związane z jego obsługą. To przekonanie znalazło się u podstaw koncepcji naszych nowych urządzeń kuchennych do zabudowy. Potrzebną wiedzę i inspirację nasi projektanci i inżynierowie nieustannie czerpią z międzynarodowych rynków, na których działa Miele, dzięki czemu dysponują najnowocześniejszym know-how.
ContourLine – pewna siebie i przyjazna
ContourLine prezentuje się śmiało. Wyczuwa się w niej siłę techniki – profesjonalizm i pasja gotowania wysuwają się na pierwszy plan. Znane elementy zyskują nową interpretację: masywny uchwyt stanowi element solidnego obramowania, czuć prawdziwy materiał i zamierzoną strukturę. Odmienne elementy są od siebie jasno odgraniczone, co umożliwia współistnienie różnych materiałów i elementów funkcjonalnych.
PureLine – czas na rzeczy najważniejsze
Linia wzornicza PureLine jest powściągliwa w formie, łatwo się komponuje, stanowi element aranżacji kuchni w stylu nowoczesnym, którego istotą jest zastosowanie niewielu materiałów. Duża ilość szkła w linii wzorniczej PureLine tworzy spokojną estetykę. Urządzenia wyróżniają poziome elementy ze stali szlachetnej oraz charakterystyczny, niemal zawieszony w przestrzeni uchwyt na tle szkła w kolorze głębokiej czerni.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu