Zyskaj przedłużoną 5-letnia gwarancję za 1 zł na wybrane urządzenia Miele.

Trwałe urządzenia, chronione przez lata.

Jak aktywować przedłużoną gwarancję za złotówkę ?

Produkty Miele gwarantują długotrwałą jakość, oraz poczucie bezpieczeństwa w Twoim domu. Odkryj naszą ekskluzywną ofertę przedłużonej 5 letniej gwarancji na wybrane urządzenia Miele za 1zł. Twój komfort i pewność są dla nas najważniejsze, dlatego teraz możesz cieszyć się nie tylko wyjątkową jakością naszych produktów, ale również dodatkową gwarancją komfortu i jakości. Aby skorzystać z promocji na przedłużoną 5 letnią gwarancję, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Krok 1: Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu produktu zarejestruj urządzenie za pomocą numeru seryjnego na swoim koncie Miele w sekcji "Moje Urządzenia".

Krok 2: Następnie wyślij  wypełniony formularz wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu/faktury, na którym widoczna jest data zakupu, w formacie pdf lub jpeg/jpg na adres info@miele.pl, umieszczając w tytule maila "Promocja gwarancja".

Krok 4: Po weryfikacji i zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia otrzymasz certyfikat przedłużonej gwarancji w formie elektronicznej.

 UWAGA: Tylko urządzenia zakupione w sklepie internetowym Miele, w Miele Experience Center lub u autoryzowanego partnera handlowego w okresie od 16 sierpnia do 31 października 2023 r. kwalifikują się do bezpłatnego przedłużenia gwarancji. Produkt należy zarejestrować, przesyłając fakturę nie później niż do dnia 31 stycznia 2024.

 

Formularz

Chłodnictwo

Limitowana oferta

Przedłużona 5 letnia gwarancja na całe chłodnictwo za jedyne 1 zł

Znajdź swoją wymarzoną lodówkę, zamrażarkę lub lodówko-zamrażarkę Miele, które zapewniają nie tylko energooszczędność ale również odpowiednie przechowywanie żywności tak, aby jak najdłużej zachowywać jej świeżość. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne lodówki, zamrażarki, oraz lodówko-zamrażarki, które kupisz tylko teraz w specjalnej ofercie, z przedłużoną o 5 lat gwarancją za złotówkę!

Piekarniki i urządzenia do gotowania na parze

Limitowana oferta

Przedłużona 5 letnia gwarancja na wybrane piekarniki za jedyne 1 zł

Wydobądź to, co najlepsze w gotowaniu i ciesz się pysznymi posiłkami przygotowanymi w eleganckich piekarnikach, piekarnikach parowych i piekarnikach tradycyjnych, ze zintegrowaną opcją gotowania na parze. Wszystkie charakteryzują się połączeniem długowieczności i innowacyjnych funkcji - odkryj, które wybrane modele są objęte promocyjną 5-letnią przedłużoną gwarancją o wartości 899 PLN, za złotówkę. Oferta jest dostępna od 16 sierpnia do 31 października 2023 roku.

Zmywarki

Oferta limitowana

Przedłużona 5 letnia gwarancja na wszystkie zmywarki za jedyne 1 zł

W Miele znajdziesz kompleksową ofertę zawierającą każdy rodzaj zmywarek, dostosowanych do twoich potrzeb: wolnostojące, częściowo zintegrowane lub przeznaczone do zabudowy. Nasze zmywarki doskonale skomponują się z każdym stylem w Twoim domu. Projektując nasze zmywarki nie mamy na względzie samych walorów estetycznych, ale przede wszystkim skupiamy się na  trwałości i długotrwałej wydajności urządzenia. 
Tylko teraz, kupując dowolną zmywarkę Miele otrzymasz również przedłużoną 5 letnią gwarancję, o wartości 899 zł, za jedyne 1 zł, która dodatkowo zabezpieczy Twoją inwestycję na długie lata! Ta wyjątkowa oferta trwa od 16 sierpnia do 30 października 2023 roku. Nie przegap okazji na posiadanie niezawodnej i stylowej zmywarki Miele, która nie tylko ułatwi codzienne życie, ale także wzbogaci wystrój Twojej kuchni.

Płyty i szuflady


 

Oferta limitowana

Przedłużona 5 letnia gwarancja na wybrane płyty i szuflady za jedyne 1 zł

Ciesz się gotowaniem z urządzeniami Miele! Wybierz z naszego szerokiego asortymentu, najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb płytę grzewczą i odbierz przedłużoną 5-letnią gwarancję za 1 zł.

Uzupełnij swoją kuchnię o wyjątkowe urządzenia takie jak szuflada grzewcza lub szuflada do gotowania próżniowego i dziel się radością z gotowania ulubionych potraw ze swoją rodziną!

Szczegóły promocji

Oferta dotyczy tylko wybranych produktów Miele, całą lista produktów jest podana w regulaminie promocji.

Krok 1: Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu produktu zarejestruj urządzenie za pomocą numeru seryjnego na swoim koncie Miele w sekcji Moje Urządzenia.

Krok 2: Przejdź na stronę formularza, aby aktywować bezpłatną przedłużoną gwarancję. Wybierz zakupiony produkt, a następnie wybierz kategorię.

 Krok 3: Po wybraniu właściwej kategorii pojawi się okienko logowania. Zaloguj się i prześlij swoją fakturę oraz numer seryjny urządzenia.

Krok 4: Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu zgłoszenia otrzymasz certyfikat przedłużonej gwarancji pocztą elektroniczną.

 UWAGA: Tylko urządzenia zakupione w sklepie internetowym Miele, w Miele Experience Center lub u autoryzowanego partnera handlowego w okresie od 16 sierpnia do 31 października 2023 r. kwalifikują się do bezpłatnego przedłużenia gwarancji. Produkt należy zarejestrować, przesyłając fakturę nie później niż do dnia 31 stycznia 2024.

Na górę strony