Zaufaj płytom indukcyjnym Miele z TempControl.

Technologia inteligentnego sterowania temperaturą samodzielnie dostosuje ustawienia.
Miele. Dbamy o wszystko, co kochasz.

Proszę przewinąć

Wspólne gotowanie sprawia dzieciom szczególnie dużo radości - również Zosi. Dzięki jej pomocy, umiejętnościom taty i funkcji TempControl naleśniki będą niezwykle łatwe w przyrządzeniu. A w międzyczasie wspólna zabawa.

"Tato, chcę naleśniki".

Skoncentrowana moc

Bez przypalania, bez ciągłego regulowania temperatury: Nowe płyty indukcyjne Miele czynią smażenie zdecydowanie łatwiejszym. Ponieważ TempControl, inteligentna technologia sterowania temperaturą, zapewnia doprowadzenie energii we właściwym czasie. W ten sposób patelnia jest automatycznie utrzymywana na optymalnym poziomie temperatury. Smażenie nigdy nie było tak proste! 

Poziom smażenia I: delikatne dokładne smażenie

Proszę wybrać spośród trzech poziomów smażenia. Na najniższym poziomie smażenia I zostaną idealnie przyrządzone jajka sadzone oraz wiele innych potraw, jak na przykład dania mrożone.

Poziom smażenia II: średnio intensywne smażenie

Przy średniej temperaturze można optymalnie usmażyć np. krewetki i steki. Średni poziom jest odpowiedni także do prażenia ziaren.

Poziom smażenia III: intensywne smażenie

Poziom smażenia III jest idealny do mocnego przysmażania lub smażenia w woku. Również naleśniki wyjdą perfekcyjnie na najwyższym poziomie.

Gotowanie „na wolnym ogniu”

Ten poziom sprawia, że sos jest bezpiecznie podgrzewany i nie rozpryskuje. Gwarantuje idealną temperaturę, gdy tylko zostanie dodany płyn.

Wspólna zabawa podczas smażenia

Dla zabicia czasu podczas smażenia naleśników można zagrać w szybką grę: hokej stołowy z łyżką do zupy i łopatką do smażenia. A zwycięzca dostanie dodatkową porcję. 

Niezwykle szybko

Czy to garnek do makaronu XXL czy brytfanna: Szczególnie wszechstronny obszar gotowania PowerFlex szybko podgrzeje również duże garnki. 

Perfekcyjne podgrzewanie

Funkcja utrzymywania ciepła Plus idealnie utrzyma w cieple naleśniki i inne potrawy i łagodnie podgrzeje gotowe dania. Dzięki temu jedzenie zawsze ma odpowiednią temperaturę. 

Con@ctivity 2.0

Jak to dobrze, że istnieje Con@ctivity 2.0. Ponieważ płyta grzejna i wyciąg komunikują się ze sobą i troszczą się stale o dobre powietrze w kuchni - bez ręcznego obsługiwania wyciągu.

Intuicyjna obsługa

Dzięki sterowaniu SmartSelect wybór poziomu smażenia jest szybki i intuicyjny. Po wyłączeniu nic nie widać - dla purystycznego wzornictwa.

Zostaje jeszcze jedna rzecz do zrobienia:
Doprawić naleśniki wedle uznania miodem lub cukrem pudrem - smacznego!

Te produkty mogą być dla Państwa interesujące

Miele. ArtLine. Sztuka minimalizmu. 

Odkryj nową linię urządzeń Miele ArtLine.

Zaufaj nowym zmywarkom Miele G 6000 EcoFlex.

Olśniewająca czystość w 58 minut