Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2.

KUP TERAZ

Zaufaj robotowi sprzątającemu Miele Scout RX2.

Dom gotowy na Twój powrót. Miele. Dbamy o wszystko, co kochasz.

Rozplanowany podział pracy

Dzięki Miele Scout RX2 można jasno podzielić prace domowe. Wychodząc rano z domu wiesz, że wrócisz do czystego mieszkania. W tym czasie Scout RX2 wie dokładnie, co ma robić. A Ty zawsze możesz być na bieżąco. Dzięki aplikacji mobilnej można sterować robotem sprzątającym nawet nie będąc w domu.

MobileControl

Bezgraniczny dostęp

Robotem Scout RX2 można sterować w każdym miejscu i w dowolnym czasie za pomocą smartfonu lub tabletu. Aplikacja zawiera wszystkie najważniejsze informacje oraz możliwości obsługi.

Więcej informacji

MobileControl

Bezgraniczny dostęp

Podczas jazdy tworzona jest mapa, za pomocą której można śledzić przejechaną trasę. Za pomocą smartfonu planowanie czasu sprzątania i używanie innych funkcji jest bardzo proste.
Zdalny dostęp jest możliwy dzięki połączeniu z serwerem Cloud Miele oraz sieci domowej WLAN, w której Scout RX2 jest zameldowany.

Mniej informacji

Home Vision*

Obraz na żywo z domu

Za pomocą funkcji Home Vision można wysłać do urządzenia mobilnego obraz z kamery Scout RX2, który jest emitowany na żywo. W ten sposób w każdej chwili i z każdego miejsca można sprawdzić, czy we własnych czterech ścianach wszystko jest w porządku.

* Wyposażenie w zależności od modelu. Jakość transmisji zależy od prędkości Twojego łącza internetowego w domu oraz używanego urządzenia mobilnego.

Więcej informacji

Home Vision*

Obraz na żywo z domu

Obraz z kamery nie jest zapisywany, tylko transmitowany jednorazowo w czasie rzeczywistym.
Bezpieczeństwo jest najważniejsze: dlatego transmisja obrazu jest kodowana. Podczas transmisji dane są szyfrowane i ponownie dekodowane dopiero u odbiorcy.

* Wyposażenie w zależności od modelu. Jakość transmisji zależy od prędkości Twojego łącza internetowego w domu oraz używanego urządzenia mobilnego.

Mniej informacji

Czy to twarda podłoga czy wykładzina – dzięki 4-stopniowemu systemowi czyszczenia Scout RX2 zasysa kurz do ostatniego okruszka.

Quattro Cleaning Power

Skuteczność do kwadratu

Wysoką wydajność Scout RX2 zawdzięcza nowemu, 4-stopniowemu systemowi sprzątania Quattro Cleaning Power.

Więcej informacji

Quattro Cleaning Power

Skuteczność do kwadratu

Rozkładane szczotki boczne czyszczą zarówno w kątach, jak i przy brzegach, zamiatając dokładnie brud pod urządzenie. Za zasysanie większych zabrudzeń odpowiada przedni otwór ssania z walcem szczotkowym. Pozostały drobny brud jest odkurzany za pomocą mocnego prądu powietrza przez tylni aparat ssący. Silnik zapewnia wysoką efektywność sprzątania, dzięki wysokiej prędkości obrotowej, pracując jednocześnie wyjątkowo wydajnie.

Mniej informacji

Szczotka boczna

Sprzątanie nawet w kątach

Szczotki boczne są zamocowane na składanych ramionach bocznych, które wystają poza urządzenie. Pozwala to na bezproblemowe czyszczenie w kątach i przy brzegach. Jak tylko Scout RX2 natrafi na przeszkodę szczotki boczne zostają po prostu cofnięte.

Zawsze wszystko pod kontrolą

Wyposażony w kamery przednie i czujniki Scout RX2 nawiguje samodzielnie, systematycznie i ostrożnie po całym mieszkaniu.

System kamer stereo

Najlepsza orientacja

Scout RX2 orientuje się w otoczeniu za pomocą dwóch przednich kamer i rejestruje pomieszczenie z różnych perspektyw.

Więcej informacji

System kamer stereo

Najlepsza orientacja

System kamer stereo pozwala robotowi sprzątającemu Scout RX2 na rozpoznawanie pomieszczeń i przedmiotów w trójwymiarze oraz na obliczanie odległości od obiektów. Dzięki stałej lokalizacji obiektów w pomieszczeniu urządzenie wykrywa zmiany trasy i ją koryguje. Nawet w pomieszczeniach z dużą ilością obiektów Scout RX2 porusza się pewnie i sprząta wyjątkowo dokładnie.

Mniej informacji

3D Smart Navigation

Lepsze rozpoznanie pomieszczenia

Porównanie systemu z robotami sprzątającymi, których działanie oparte jest na chaotycznej nawigacji pokazuje, dlaczego Scout RX2 jest lepszy niż inne systemy. Dzięki nowej nawigacji 3D Smart Navigation robot przemierza pomieszczenia systematycznie. W ten sposób omija sprawnie przeszkody, a po zakończeniu sprzątania niezawodnie odnajduje stację ładowania.

Więcej informacji

3D Smart Navigation

Lepsze rozpoznanie pomieszczenia

Tajemnicą ulepszonej technologii nawigacji jest połączenie systemu kamer stereo, czujnika żyroskopowego, 10 czujników podczerwieni oraz przemyślanej elektroniki i oprogramowaniu. Umożliwia to nawigację w ciemności.

Zwykłe roboty sprzątające często nie potrafią rozpoznawać geometrii pomieszczeń. Jeżdżą „na ślepo“ po pomieszczeniu i nie sprzątają całej powierzchni.

Mniej informacji

Furniture Protection

Przemyślane poruszanie się

W celu uniknięcia kolizji 7 czujników podczerwieni umieszczonych z przodu oraz 3 czujniki podczerwieni pod urządzeniem skanują drogę przejazdu - dzięki czemu meble i przeszkody są szybko rozpoznawane i omijane. Do tego dochodzą kamery umieszczone z przodu, które mierzą odległości do przedmiotów znajdujących się w otoczeniu.

Więcej informacji

Furniture Protection

Przemyślane poruszanie się

Połączenie obu systemów zapobiega kolizjom z meblami. Trzy inne czujniki podczerwieni znajdujące się pod urządzeniem pozwalają uniknąć upadku ze schodów wyższych niż 4 cm.

Mniej informacji

Scout RX2 całkowicie samodzielnie zajmuje się sprzątaniem podłogi i jest przy tym dokładniejszy niż większość podobnych urządzeń. Inteligentny system i czas pracy wynoszący 120* minut sprawiają, że jest niezawodny pomocnikiem, z którego wsparcia nie będziesz chciał zrezygnować (długość czasu pracy w zależności od modelu).

Bardzo sprytne

To również może Cię zainteresować