Chcesz większej różnorodności? Odkryj urządzenie do gotowania na parze Miele z kuchnią mikrofalową.

Idealne uzupełnienie piekarnika Miele z funkcją Pieczenie Plus.
Dwa urządzenia. Nieograniczone możliwości.

Spełnij wszystkie życzenia swoich gości. Dzięki innowacyjnemu urządzeniu do gotowania na parze z kuchnią mikrofalową i piekarnikowi mamy nieograniczone możliwości w kreowaniu codziennych dań.

Urządzenie do gotowania na parze z kuchnią mikrofalową

Urządzenie do gotowania na parze Miele ze zintegrowaną kuchnią mikrofalową łączy w sobie zalety obu urządzeń. Dla nieograniczonych możliwości przyrządzania potraw na małej przestrzeni.

Piekarnik z funkcją Pieczenie Plus

Piekarnik Miele optymalnie uzupełnia funkcje urządzenia do gotowania na parze. Zaczynając od klasycznych funkcji piekarnika aż po Pieczenie Plus.

Urządzenie do gotowania na parze Miele z kuchnią mikrofalową

100% urządzenie do gotowania na parze dla delikatnej obróbki, 100% kuchenki mikrofalowej do szybkiego podgrzewania - jedno urządzenie daje nieskończoną ilość możliwości. Odkryj pierwsze rozwiązanie, które łączy obie funkcje w jednym urządzeniu.

Delikatne przygotowanie

Witaminy i smak: dzięki urządzeniu do gotowania na parze Miele produkty spożywcze zachowują świeżość, apetyczny wygląd oraz doskonały smak.

Równomierne gotowanie

MultiSteam, wydajna wytwornica pary o mocy 3,3 kW troszczy się o krótkie czasy nagrzewania i wytwarzanie dużej ilości pary. Poza tym dochodzi do szybkiego i optymalnego rozprowadzania pary w całej komorze - również pomiędzy naczyniami do gotowania.

Dużo miejsca

Komora gotowania o pojemności 40 litrów i trzy poziomy odpowiednie do bardzo dużych naczyń umożliwiają jednoczesne przygotowanie menu dla całej rodziny.

Z gwarancją powodzenia

Ręczne wybieranie temperatury i czasu trwania jest zbędne. Dzięki inteligentnym programom automatycznym przygotowanie różnych produktów spożywczych uda się na pewno. Podczas wyboru programu gotowania zestawu obiadowego można łączyć ze sobą trzy różne programy automatyczne dla różnych potraw. Przy tym temperatura, czas trwania i kolejność zostaną automatycznie określone przez program.

Nieoczekiwane możliwości

Podgrzanie szklanki mleka w bardzo krótkim czasie, ugotowanie marmolady, rozpuszczenie czekolady, ugotowanie warzyw, rozmrożenie ryby oraz wiele więcej: liczne funkcje kuchni mikrofalowej do zabudowy przekonują.

Od razu gotowa do pracy

Funkcja Quick-Mikrofale zapewnia szybki dostęp do najwyższej mocy. Po naciśnięciu przycisku urządzenie włącza się na okres 30, 60 lub 120 sekund. Funkcja ta jest odpowiednia do szybkiego podgrzewania wcześniej ugotowanych potraw oraz do szybkiego przygotowywania butelek dla niemowląt.

Chrupanie jak w kinie

Funkcję Popcorn kuchni mikrofalowej Miele można wybrać bezpośrednio za pomocą panelu obsługi – pozwala to na szybkie i proste przygotowywanie opakowania popcornu podczas miłych wieczorów przed telewizorem.

Piekarnik Miele z funkcją Pieczenie Plus

Do 15 trybów ogrzewania, Pieczenie Plus, programy automatyczne dla ponad 100 potraw oraz wiele więcej. Piekarnik Miele nie pozostawia żadnych niespełnionych życzeń.

Przestrzeń dla różnorodności

Duża komora o pojemności 76 litrów zapewnia dużo miejsca na pieczone potrawy. Idealna, kiedy mamy gości na kolacji.

Wygodne użytkowanie

Dzięki wysuwom FlexiClip blachy do pieczenia, ruszty do pieczenia i smażenia czy brytfanny Gourmet mogą zostać całkowicie wysunięte z komory urządzenia i będą pewnie podtrzymywane w każdej pozycji – co pozwala na wygodne obracanie lub podlewanie potraw w gorącej komorze.

Sukces po naciśnięciu przycisku

Za sprawą automatycznych programów nie musisz już wybierać trybu pracy, temperatury czy czasu trwania dla ponad 100 międzynarodowych potraw. W ten sposób ciasta, chleb, mięso i wiele innych produktów spożywczych będą zawsze perfekcyjnie oraz na czas.

Precyzyjność

Idealny do perfekcyjnego przyrządzania mięsa, np. rostbefu, jest bezprzewodowy pieczeniomierz. Podając temperaturę wewnątrz można dokładnie określić stopień wysmażenia. Wskaźnik pozostałego czasu informuje o tym, kiedy potrawa jest gotowa do podania. Dzięki przechowywaniu pieczeniomierza w drzwiczkach piekarnika ten praktyczny pomocnik jest zawsze pod ręką.

Eleganckie wykończenie

Wnętrze piekarników Miele pokryte jest specjalną, opatentowaną powłoką PerfectClean. Dzięki  wyjątkowym właściwościom tej powłoki łatwo możemy usunąć wszelkie zabrudzenia. Alternatywnym rozwiązaniem zastosowanym w piekarnikach Miele jest technologia pirolityczna – dzięki której zanieczyszczenia, powstałe w komorze pieczenia wypalane są automatycznie. W wysokiej temperaturze.

Czy comber jagnięcy czy tagiatelle z krewetkami. W urządzeniu 2 w 1 masz nieograniczone możliwości.