Czas na prawdziwą wolność w Twoim domu

Nasz innowacyjny system Miele@home łączy w sieć inteligentne urządzenia domowe i rewolucjonizuje sposób obsługi. Dla większego komfortu i wygody – w domu i w drodze.

Miele@home

Nie ma znaczenia, czy jesteś w domu czy w drodze — Twoje urządzenia nigdy Cię nie zawiodą. Łączenie urządzeń w sieć oferuje wiele nowych możliwości-  w zabieganym dziś świecie nada nową jakość życia  i zapewni bezpieczeństwo. Najważniejszym elementem w zakresie łączenia urządzeń w sieć są  korzyści dla użytkownika. Dzięki nowoczesnym funkcjom, mobilnemu sterowaniu i nowej technologii sieciowej oferujemy system, który wspiera użytkowników w zakresie efektywnego i zrównoważonego planowania dnia codziennego. Ten system to Miele@home.

Aplikacja Miele@mobile zmienia Twój smartfon lub tablet w interaktywnego pomocnika domowego.  

Wszystko pod kontrolą

Za pomocą aplikacji Miele@mobile będąc nawet w drodze możesz upewnić się, czy w domu wszystko jest w porządku. Jak długo pralka będzie jeszcze prać? Czy drzwiczki zamrażarki są naprawdę zamknięte? Kiedy można wyjąć pieczeń z piekarnika? Twój smartfon powie Ci wszystko.

Dowiedz się więcej

Proszek do prania i płyn do płukania? Wygodne zakupy online.

Nie należy tracić zbyt dużo czasu na szczegóły. Na przykład, czy mam wystarczająco dużo tabletek do zmywarki w domu? Zdaj się w tym względzie na urządzenie Miele: Twoja zmywarka poinformuje Cię, kiedy tabletki, nabłyszczacz lub sól będą się kończyły. Dzięki ShopConn@ct* zamówisz te produkty w wygodny sposób online, za pomocą smartfonu lub tabletu.

* w zależności od modelu i kraju

Kąpiel dla najlepszego przyjaciela? Dzięki inteligentnemu asystentowi to żaden problem.

W niektórych sytuacjach lepiej zdać się na profesjonalne wsparcie. Przykładowo w zakresie idealnej konserwacji odzieży. Interaktywny asystent Miele poleci Ci najlepszy program prania. Bez różnicy, czy będzie to ulubiony pluszak, bawełniana koszula czy jedwabny szal, bądź czy rzeczy są bardzo brudne czy tylko lekko przybrudzone – asystent Miele pomoże Ci uzyskać zawsze optymalny rezultat.

Smart Home jest naprawdę inteligentny dopiero, gdy wyciąg kuchenny może współpracować z oświetleniem domu.

Rozkoszuj się pięknem dnia codziennego — przede wszystkimi w kręgu przyjaciół w Twojej kuchni. Korzystaj z komfortu łączenia urządzeń domowych w sieć. Dzięki SuperVision nie musisz stale zerkać na smartfon, aby być na bieżąco. Status urządzeń domowych wyświetla się w dyskretny sposób na wyświetlaczu urządzeń kuchennych*.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wszystko pod kontrolą

Ekspres do kawy włączony, żaluzja otwarta: w Smart Home Twoje urządzenia Miele wiedzą, jak rozpoczyna się dobry dzień.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom partnerów urządzenia AGD Miele nadające się do łączenia w sieć można zintegrować z istniejącym systemem Smart Home. W ten sposób możesz cieszyć się wydajnością i komfortem kompleksowej sieci domowej.

A dzięki WiFiConn@ct możesz korzystać z istniejącej sieci WLAN i znanej już technologii.

To również może Cię zainteresować

Miele. ArtLine. Sztuka minimalizmu. 

Odkryj nową linię urządzeń Miele ArtLine.

Zaufaj płytom indukcyjnym Miele z TempControl.

Technologia inteligentnego sterowania temperaturą samodzielnie dostosuje ustawienia. Miele. Dbamy o wszystko, co kochasz.