Zaufaj nowym zmywarkom Miele G 6000 EcoFlex.

Olśniewająca czystość w 58 minut.
Miele. Dbamy o wszystko, co kochasz.

Przewiń, żeby dowiedzieć się więcej

Tak łatwo, tak szybko

W rodzinie ważne jest dobre planowanie czasu. Dzięki QuickPowerWash zmywanie trwa tylko 58  minut. Idealnie – ponieważ każda chwila zostaje dobrze wykorzystywana.

Nowość: program QuickPowerWash

dzięki QuickPowerWash i idealnie dopasowanym tabletkom Miele UltraTabs Multi o przyspieszonym czasie rozpuszczania zmywarka EcoFlex optymalnie umyje i wysuszy naczynia już w 58 minut z najlepszą wydajnością zmywania.*

* Najlepsza klasa czyszczenia A w mniej niż godziną w połączeniu z tabletkami Miele UltraTabs Multi. Potwierdzone przez TÜV Rheinland: "Zmierzony indeks wydajności czyszczenia programu QuickPowerWash w połączeniu z tabletkami Miele UltraTabs Multi o wartości 1,14 odpowiada najlepszej klasie wydajności czyszczenia A (urządzenie kontrolne testowane z detergentem IEC typu B)."

Większy komfort

W modelu z funkcją Knock2open drzwi otwierają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Perfekcyjna integracja w kuchniach bezuchwytowych. Wystarczy dwukrotnie zapukać a drzwi otworzą się automatycznie.

Wszystko pod kontrolą: w zmywarce Miele wszystkie naczynia otoczone są szczególną troską. Dzięki specjalnym uchwytom nawet delikatne kieliszki czy filiżanki będą bezpieczne.

Optymalne miejsce na wszystkie sztućce

Chcieliby Państwo włożyć do szuflady na sztućce 3d+ także trzepaczkę do jajek i łyżkę wazową? Z Miele G 6000 EcoFlex to nic trudnego!

Maksymalna elastyczność i komfort

Indywidualne rozmieszczenie: Elastyczna aranżacja koszy G 6000 EcoFlex stanowi perfekcyjne wsparcie.

Wyświetl więcej informacji

Maksymalna elastyczność i komfort

Czy to w przypadku składanych podpórek czy też przestawianego na wysokość kosza górnego: Każdy element znajdzie swoje optymalne miejsce. Zmywarce Miele można powierzyć nawet swoje ulubione naczynia.

Wyświetl mniej informacji

Nieskazitelna czystość

Zmywarka G 6000 EcoFlex oferuje niezawodną ochronę także dla delikatnych kieliszków do wina.

Wyświetl więcej informacji

Nieskazitelna czystość

Dzięki nowemu uchwytowi o regulowanej wysokości – FlexCare możemy bezpiecznie ustawić kieliszki w koszu dolny. To unikalny i bezpieczny sposób ustawienia kieliszków i filiżanek dzięki silikonowej wyściółce i specjalnym wytłoczeniom.

Wyświetl mniej informacji

Praktyczni asystenci

Kto nie cieszy się z pomocy przy sprzątaniu po gościach?

Wyświetl więcej informacji

Praktyczni asystenci

Optymalne wsparcie wizualne – żółte oznaczenie ruchomych elementów do indywidualnej organizacji koszy. W ten sposób każde naczynie znajdzie optymalne miejsce.

Wyświetl mniej informacji

Olśniewająca czystość już w 58 minut.

5 8 min

Najlepsza wydajność czyszczenia A w mniej niż godzinę z QuickPowerWash i UltraTabsMulti. Potwierdza to również TÜV Rheinland w swoim raporcie testowym*.

* Potwierdzone przez TÜV Rheinland: "Zmierzony indeks wydajności czyszczenia programu QuickPowerWash w połączeniu z tabletkami Miele UltraTabs Multi o wartości 1,14 odpowiada najlepszej możliwej klasie wydajności czyszczenia
A (urządzenie kontrolne testowane z detergentem IEC typu B)."

Wystarczy rzut oka na aplikację Miele@mobile: Od razu wiadomo, kiedy zmywarka jest gotowa.

Ależ to szybko idzie

Wszystko pod kontrolą

Czy przez smartfon czy tablet: Z aplikacją Miele@mobile zmywarka Miele jest zawsze pod kontrolą. Nieważne, czy zza biurka czy z kanapy.

Wyświetl więcej informacji

Wszystko pod kontrolą

Poza tym aplikacja całkiem wygodnie spełnia życzenia i polecenia, np. można wywołać status, sterować zmywarką zdalnie lub zamówić tabletki. To sprawia radość całej rodzinie.

Wyświetl mniej informacji

Nowy rekord

Zmywarki Miele są nie tylko bezkonkurencyjne pod względem jakości, ale dzięki klasie efektywności energetycznej -20%* pozwalają oszczędzać zużycie energii każdego dnia.

* o 20% bardziej ekonomicznie niż wartość progowa dla klasy efektywności energetycznej A+++

Odświeżająca czystość

Zmywarka Miele jest oszczędna jak nigdy przedtem także w zakresie zużycia wody.

Wyświetl więcej informacji

Odświeżająca czystość

Zmywarka wykorzystuje do mycia wyłącznie świeżą wodę. Nawet 6,5 litra wystarczy, żeby wszystko było dokładnie i higieniczne czyste.

Wyświetl mniej informacji

Powiew świeżości dla naczyń

Wszystko idealnie suche: gdy zakończy się program zmywania, drzwi otwierają się automatycznie i pozostają nieco uchylone.

Wyświetl więcej informacji

Powiew świeżości dla naczyń

Dzięki opatentowanemu suszeniu AutoOpen* do naczyń dostaje się świeże powietrze i nawet taki załadunek, jak  np. naczynia plastikowe, zostaje całkowicie wysuszony. Specjalne prowadzenie powietrza chroni blat roboczy przed wilgocią.

* DE102007008950B4, EP2120671B1

Wyświetl mniej informacji

Perfekcyjne planowanie czasu! Po zaledwie 58 minutach wszystko jest znowu idealnie czyste a wierni przyjaciele gotowi na nową, wspólną przygodę.