Przewiń, aby dowiedzieć się więcej

Doskonałe wino, stworzone przez mistrzów winiarstwa, zasługuje na najlepsze miejsce, aby móc się rozwinąć.

Dowiedz się w jakich warunkach dojrzewają najlepsze wina – oraz jak rozwinąć ich pełen potencjał w domu.

Za sprawą ponad stuletniej pasji i tradycji oraz najwyższej jakości krok po kroku powstaje coś wyjątkowego. Wierzymy, że taka precyzja i sztuka rzemieślnicza zasługują na wyjątkową staranność podczas przechowywania. Zagwarantuje to pełną przyjemność degustacji wina.

Mistrzowska sztuka rzemieślnicza oraz jedyny w swoim rodzaju klimat tworzą podstawę wybitnych win.

Jakość tkwi w sposobie przechowywania

Perfekcja i precyzja tworzą podstawę optymalnych warunków przechowywania. Zaczynając od przyciemnionego, bezpiecznego szkła z filtrem UV, przez wentylator zimnego powietrza, który reguluje temperaturę i wilgotność powietrza w całej chłodziarce, aż po sprężarkę o niskim zakresie wibracji, wszystkie te elementy pasują do siebie idealnie. Stała jakość na najwyższym poziomie.

Jeśli nie masz prawdziwej piwniczki na wino, nie musisz zgadzać się na kompromis w kwestii przechowywania wina. Chłodziarka na wino Miele zapewnia idealne warunki przechowywania, które pozytywnie wpływają na jakość wina.

Precyzyjna regulacja nawet 3 stref temperaturowych.

Większa perfekcja niż w przypadku oryginału: podczas gdy piwniczka na wino oferuje idealne warunki przechowywania, to chłodziarka na wino Miele posiadająca nawet trzy różne strefy temperaturowe zapewnia również idealną temperaturę serwowania różnych rodzajów wina.

Celebruj dekantowanie z Miele SommelierSet.

Profesjonalnie przygotuj szlachetne wina do dekantacji – z Miele SommelierSet. Pozwoli to na delektowanie się szampanem i białym winem ze schłodzonych kieliszków, a pełen zestaw akcesoriów będzie zawsze pod ręką.

Innowacyjny design zapewnia idealne przechowywanie i czystą przyjemność.

FlexiFrame pozwala na bezpieczne przechowywanie wszystkich rozmiarów butelek.

Dzięki FlexiFrame pojedyncze szczebelki  można przekładać jednym ruchem ręki. W ten sposób dostosowują się one do każdego kształtu butelki, a wina są przechowywane w optymalnym położeniu.

Push2Open to idealne rozwiązanie dla bezuchwytowych kuchni

Lekkie naciśnięcie na szklane drzwi wystarczy, aby otworzyć chłodziarki na wino Miele z Push2Open. Jest to nie tylko bardzo wygodne, ale także stylowe, ponieważ subtelny design wkomponuje się w każdą kuchnię.

Zorganizuj stylową kolekcję win z magnetycznym NoteBoards

Łatwo, wyraźnie i jednocześnie stylowo można zapisywać notatki na NoteBoards za pomocą kredy. Pochodzenie, rocznik czy szczep wina – za pomocą magnetycznego NoteBoards wszystkie informacje będą w zasięgu wzroku.  

Zawsze wyjątkowe wzornictwo