Tu znajdą Państwo nasze nowe Benchmark Machines.

Przejdź do produktów

Prawdziwa innowacja.

WIELE DOBRYCH POMYSŁÓW STAWIA NA JEDYNY W SWOIM RODZAJU BENCHMARK.

Innowacyjne, profesjonalne pralki Miele PERFORMANCE i PERFORMANCE PLUS o pojemności 10 do 20 kg prania wyznaczają dotychczas niedoścignione standardy. Zdobądź czystą przewagę!

Jak oszczędzamy geometrycznie zasoby naturalne?

Innowacyjny zbiornik na ługi
Dzięki nowej geometrii zbiornika na ługi źródła energii są wykorzystywane bardzo wydajnie. Jest to korzystne nie tylko dla środowiska, ale pozwala także zaoszczędzić Państwu koszty w wyniku niskiego zużycia!

Mniej wody, mniej energii elektrycznej, mniej kosztów

Większa wydajność

Pralki PERFORMANCE PLUS PW 811, PW 814 oraz PW 818 zużywają w programie "Pranie kolorowe 60 °C" nawet 20 % mniej wody i 30 % mniej energii w porównaniu z poprzednią generacją! Pozwala to osiągnąć znaczną oszczędność i bardzo krótki czas amortyzacji.

Jak delikatnie zraszamy pranie?

Bęben SoftCare 2.0

Za pomocą mieszadeł tekstylia są zmaczane od góry intensywnie i szybko wodą. Struktura plastra miodu opatentowanego bębna Softcare 2.0 pozwala na łagodne ślizganie się prania po warstwie wody. Już delikatniej nie da się potraktować prania!

Jak udało nam się uzyskać komfort na naciśnięcie przycisku?

Automatyczne zamykanie drzwi, 415 mm drzwi

W przypadku ekskluzywnego zamknięcia drzwi OneFingerTouch komfort jest na wyciągnięcie palca: lekkie dociśnięcie wystarczy, aby zamknąć duże drzwi o średnicy 415 mm. Podczas rozpoczynania programu drzwi ryglują się samoistnie i po jego zakończeniu automatycznie odblokowują. Proste i ergonomiczne rozwiązanie.

Tylko spokój ma prawdziwą siłę

Wydajny system amortyzatorów

Wysokowydajny system amortyzatorów z dwiema niezależnymi sprężynami i dodatkowymi amortyzatorami minimalizuje nawet przy dużych prędkościach obrotowych podczas wirowania oddziałujące na podłoże drgania oraz zapewnia wyjątkowo spokojną pracę pralki.

JAK UDAŁO NAM SIĘ OSIĄGNĄĆ NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ PERFORMANCE?

Nowa seria pralek jest synonimem profesjonalnej wydajności prania i ekonomiczności na najwyższym poziomie.

Krótkie czasy trwania programów

Wynoszący zaledwie 45 minut czas trwania programu "Pranie kolorowe 60 °C" w przypadku PERFORMANCE PLUS i przy podłączeniu do ciepłej wody umożliwia pranie bardzo dużych ilości w ciągu dnia pracy.

Wysoka wydajność wirowania

Faza wirowania charakteryzująca się bardzo wysokim współczynnikiem g pozwala obniżyć zawartość wilgoci w praniu do minimum. Krótki proces suszenia pozwala oszczędzić cenną energię.

DWÓCH PRYMUSÓW KLASOWYCH DO KAŻDEGO Z ZADAŃ.

Hotele i restauracje

W branży hotelowej i gastronomicznej optymalne czyszczenie i pielęgnacja prania to oczywistość. Pralki PERFORMANCE i PERFORMANCE PLUS znają się z dobrej jakości pościelą, przyjemnie miękkimi ręcznikami czy niepoplamionymi obrusami.

Domy opieki i spokojnej starości

Pralki PERFORMANCE PLUS pewnie spełniają ścisłe wymagania domów seniora i domów opieki w zakresie higieny. Oprócz bezpiecznej dezynfekcji pralki te jednocześnie zapewniają perfekcyjne czyszczenie i pielęgnację prania.

Czyszczenie budynków


  

NAJLEPSZE ROZWIAZANIA DLA KAZDEJ BRANŻY.

Tu znajdą Państwo idealne rozwiązania dla swojej branży.