Newsletter

Adres e-mail jest Państwa unikatowym identyfikatorem i nie będzie możliwa zmiana adresu e-mail po założeniu konta w Miele Club.

Zakup urządzeń
Urządzenia Miele można zakupić wyłącznie poprzez autoryzowanych partnerów handlowych. Informacja dotycząca miejsca zakupu znajduje się www.miele.pl w zakładce "sieć handlowa". W ten sposób zostaniecie Państwo skierowani bezpośrednio do partnerów handlowych oferujących dany asortyment produktów.
Kupując u autoryzowanego partnera macie Państwo pewność, że:
  • dokonujecie bezpiecznego zakupu poprzez partnera handlowego autoryzowanego przez Miele,
  • urządzenia wprowadzone zostały na rynek polski przez Miele sp. z o.o. i włączone są w cały system obsługi posprzedażnej,
  • otrzymacie produkty oryginalne, fabrycznie zapakowane; właściwie transportowane i przechowywane tzn. fabrycznie nowe,
  • otrzymacie oryginalną gwarancję z hologramem, która upoważnia do skorzystania z usług autoryzowanego serwisu Miele,
  • otrzymacie instrukcję obsługi/montażu w języku polskim,
  • otrzymacie urządzenia w polskiej wersji językowej,
  • otrzymacie możliwość skorzystania z uczestnictwa w projektach specjalnych dla klientów, tj. udział w Akademii Dobrego Smaku, Miele Club,
  • specjalne rabaty w Miele Shop, itp.,
  • otrzymacie doradztwo i serwis osób przeszkolonych przez Miele.
W salonie Miele prowadzimy sprzedaż odkurzaczy oraz akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do urządzeń Miele. Urządzenia do zabudowy można zakupić poprzez autoryzowanych partnerów handlowych. W salonie można zapoznać się z aktualną ofertą urządzeń Miele, zasięgnąć porady Doradcy Klienta.
Termin realizacji zamówienia należy ustalić z partnerem handlowym, u którego zakupuje się urządzenia. Większość urządzeń z naszej oferty dostępna jest na bieżąco z centralnego magazynu w Warszawie. W przypadku niektórych urządzeń na indywidualne zamówienie (np. dodatkowe wersje kolorystyczne, indywidualne wyciągi o zmienionych wymiarach itp.) czas oczekiwania wynosi min. 4 tygodnie.
Warunki zakupu, termin realizacji zamówienia oraz zakres usług dodatkowych (w tym montaż i podłączenie urządzeń) należy ustalić z partnerem handlowym, u którego dokonuje się zakupu urządzeń. Informacja dotycząca listy autoryzowanych partnerów handlowych znajduje się na stronie www.miele.pl w zakładce "sieć handlowa". W ten sposób zostaniecie Państwo skierowani bezpośrednio do autoryzowanych partnerów handlowych oferujących dany asortyment produktów.
Zakup urządzeń nie wiąże się z koniecznością zakupu mebli kuchennych. Każde autoryzowane studio kuchenne Miele prowadzi sprzedaż urządzeń w tych grupach produktów jakie obejmuje autoryzacja.
W sklepie internetowym Miele www.miele-shop.pl sprzedawane są odkurzacze, ekspresy wolne stojące oraz prasowalnice a także akcesoria i środki pielęgnacyjne do urządzeń Miele. Firma Miele prowadzi sprzedaż urządzeń poprzez autoryzowanych partnerów handlowych, których aktualna lista znajduje się na stronie www.miele.pl. Niektórzy autoryzowani partnerzy handlowi prowadzą sprzedaż wybranych produktów (za wyjątkiem urządzeń do zabudowy z linii Premium) poprzez własne sklepy internetowe.
Drukuj